BYRÅ/SNÄPPARE, bemålad furu, 1800-tal.

190444. BYRÅ/SNÄPPARE, bemålad furu, 1800-tal.

Höjd 98 cm. Längd 113 cm. Bredd 48 cm.

Slitage, skador, kompletteringar, handtag saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 369