SKRIVBYRÅ, Alm, 1800-tal.

SKRIVBYRÅ, Alm, 1800-tal.
190437. SKRIVBYRÅ, Alm, 1800-tal.

Överdelen går att fälla ner. Höjd 79 cm.

Slitage, skador, en låda går inte riktigt igen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 764