LP-SPELARE med HÖGTALARE, 5 delar, Dual, CS 5000.

1904206. LP-SPELARE med HÖGTALARE, 5 delar, Dual, CS 5000.

Fanerat i teak. Skivspelare Dual. Längd ca 44 cm. Bredd ca 38 cm. Höjd ca 14 cm.
Två par högtalare, höjd ca 48 - 100 cm.

Ej funktionstestad. Delvis nya sladdar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 799