VERKTYG, för expandering. ett par.

1903617. VERKTYG, för expandering. ett par.

Totalhöjd 51 cm.

Skador finns i godset, Bruksslitage. ena vredet trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 51 cm.

Antal besök: 465