ANDERS FOGELIN. Landskap, färglitografi, signerad och numrerad H.C XII/XXV.

190340. ANDERS FOGELIN. Landskap, färglitografi, signerad och numrerad H.C XII/XXV.

47x57.

Ej examinerad ur ram. Gulnat blad.

Anders Fogelin (1933–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

47x57.

Anders Fogelin (1933–1982)

Antal besök: 878