REKLAMAFFISCH, "Meubles Décoration au Grand Pasteur", C. Villot, Imp. Generale, Grenoble, 1900-talets första hälft.

1903396. REKLAMAFFISCH, "Meubles Décoration au Grand Pasteur", C. Villot, Imp. Generale, Grenoble, 1900-talets första hälft.

160 x 120 cm.

Bubblor samt veck samt åldersslitage.

160 x 120 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Golvlampor
Antal besök: 56

Andra intressanta föremål