JOSEP FERRÉ REVASCALL. Stilleben.

1903111. JOSEP FERRÉ REVASCALL. Stilleben.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad, daterad 1947, belägen i Reus och med oläslig inskrift
46x54,5 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
46x54,5 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 656