STORMLYKTA. Mässing och glas. Karlskrona Lampfabrik.

190293. STORMLYKTA. Mässing och glas. Karlskrona Lampfabrik.

Märkt Karlskrona Lampfabrik.
Höjd 33 cm.

Bruksskick.
Nagg på glaskupans över och underkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Karlskrona Lampfabrik.
Höjd 33 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 532