OLGA SEMENOVA. Litografi, signerad och numrerad XXV/XXV, HC.

190277. OLGA SEMENOVA. Litografi, signerad och numrerad XXV/XXV, HC.

Kvinna i bar. Bildyta 55 x 80cm.

Oramad.

Olga Semenova (Född 1953)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad.

Olga Semenova (Född 1953)

Antal besök: 3 030