VYTAUTAS KASIULIS. träsnitt, 2 st, signerade och numrerade 20/50 resp 41/50.

19026. VYTAUTAS KASIULIS. träsnitt, 2 st, signerade och numrerade 20/50 resp 41/50.

ca 45 x 61 cm vardera.

Ej examinerad ur ram.

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 45 x 61 cm vardera.

Ej examinerad ur ram.

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Antal besök: 2 120