TABURETTER, 1 par, gustaviansk stil samt HALLBYRÅ, rokokostil. 1900-talets slut.

19023. TABURETTER, 1 par, gustaviansk stil samt HALLBYRÅ, rokokostil. 1900-talets slut.

Mått byrå, längd 38, bredd 31, höjd 70 cm.
Längd taburett 52 cm.

Smärre slitage. Byrå med mindre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd taburett 52 cm.

Antal besök: 559