LJUSSTAKAR, 1 par tenn, empire, stämplade Gustaf Adolf Bergman Kristianstad 1853.

190199. LJUSSTAKAR, 1 par tenn, empire, stämplade Gustaf Adolf Bergman Kristianstad 1853.

Ljusstakar, 1 par tenn, GAB Gustaf Adolf Bergman 1812-1858, Stämplade Y4 = 1853
Höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 097