VANESSA TING. Figurer. Färglitografi, signerad, daterad och numrerad 20/150.

190175. VANESSA TING. Figurer. Färglitografi, signerad, daterad och numrerad 20/150.

Otydlig datering.
Motivets mått 44x62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydlig datering.
Motivets mått 44x62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 971