STIG LINDBERG. Askungen och prinsen, litografi, signerad och numrerad -81 i trycket.

190138. STIG LINDBERG. Askungen och prinsen, litografi, signerad och numrerad -81 i trycket.

Bildyta 28 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Stig Lindberg (1916–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 28 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Stig Lindberg (1916–1982)

Antal besök: 3 759