ANDERS ZORN. Etsning.

ANDERS ZORN. Etsning.
1901343. ANDERS ZORN. Etsning.

"Vadstället. Signerad. Utgiven 1912.

Gulnad samt mindre fläckar och vit rand.

Anders Zorn (1860–1920)

Tema

Auctionets samlade höstkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Anders Zorn (1860–1920)

Tema

Antal besök: 725