SÄNGRAMAR, 2 st mahogny, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft.

190117. SÄNGRAMAR, 2 st mahogny, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft.

Innermått 95 x 192 cm.

Repor, slitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått 95 x 192 cm.

Repor, slitage, stötmärken.

Antal besök: 566