POLISSABLAR, 2 st, Sverige 18/1900-tal.

19006. POLISSABLAR, 2 st, Sverige 18/1900-tal.

Varav en med balja. Båda med portopé och kavel med hajskinn. Längd 79 resp 81 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 2 251