SMINKBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

190048. SMINKBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 115, bredd 52, höjd 132 cm.

Slitage, märken, repor. Senare bemålning, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 494