GOLVVAS, mässing och emalj, 1900-talets början.

190010. GOLVVAS, mässing och emalj, 1900-talets början.

Höjd 66,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 66,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 686