FLASKA/DAMEJEANNE, brunt glas, 1800-tal.

189977. FLASKA/DAMEJEANNE, brunt glas, 1800-tal.

Damejeanne i brunt glas.
Höjd 47 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Damejeanne i brunt glas.
Höjd 47 cm.

Smärre slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 13 256