FAT, fajans, Delft, Holland 1700-tal.

189935. FAT, fajans, Delft, Holland 1700-tal.

Diameter 34,5 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 34,5 cm.

Nagg.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 325