FAT samt ÄGGKOPPAR, 6 delar, porslin, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand.

189897. FAT samt ÄGGKOPPAR, 6 delar, porslin, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand.

Längd fat 29, höjd äggkopp 4 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, litet nagg på en äggkopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 721