LARS DROUGGE. Komposition, olja på duk, signerad.

189896. LARS DROUGGE. Komposition, olja på duk, signerad.

83 x 106 cm.

Duk något intryckt.

Gör en kostnadsfri värdering!

83 x 106 cm.

Duk något intryckt.

Antal besök: 6 030