Vas med röd, blå, vit underfång. Paul Kedelv. "Coquille". Signerad Kedelv, Flygfors. -52. Höjd 24,5 cm
Skål. Mjölkvit glasmassa. Signerad Orrefors PA 3111. Höjd 8 cm. Diameter ca 15 cm.
Bruksslitage
Smärre repor.
Bruksslitage
Smärre repor.