WIWEN NILSSON. ISTÅNG.

WIWEN NILSSON. ISTÅNG.
1898660. WIWEN NILSSON. ISTÅNG.

Silver, stämpelsignerad, Lund 1964, längd ca 14 cm. Vikt 57 gram.

Bruksslitage, personlig gravyr.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besök: 304