VASER. 1 par. Porslin. Oxblodsglasyr. Kina. 1900-tal.

189829. VASER. 1 par. Porslin. Oxblodsglasyr. Kina. 1900-tal.

Höjd ca 11 cm.

Bruksskick.
En vas med hårspricka i mynningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 150