NILS LANDBERG. Ljusstake, glas, signerad N Landberg Orrefors Expo 533.

189801. NILS LANDBERG. Ljusstake, glas, signerad N Landberg Orrefors Expo 533.

Gultonad glasmassa. Höjd 33 cm.

Bruksslitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Antal besök: 1 690