CHRISTIAN KOBAN. Golvlampa, "DOM".

1898018. CHRISTIAN KOBAN. Golvlampa, "DOM".

Med fot av marmor. Höjd ca 227 cm.

Slitage, fot med nagg, repor, lös i fäste mellan skaft och lampspröt (skruv saknas). Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 869