TILLBRINGARE, glas. Skrufs glasbruk. 1950/60-tal.

189785. TILLBRINGARE, glas. Skrufs glasbruk. 1950/60-tal.

Tillbringare med glasstav. Höjd 25,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 351