MATSALSBORD, "Alvaret", Carl Malmsten, 1960-tal.

189770. MATSALSBORD, "Alvaret", Carl Malmsten, 1960-tal.

Furu. Brännstämplat CM. Längd 110 + 39 + 39, bredd 95, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 537