FÅTÖLJ, 1800-tal.

FÅTÖLJ, 1800-tal.
189759. FÅTÖLJ, 1800-tal.

Ben med trissor.

Slitage, instabil, ställvis hårdare slitage/hål klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!
189759. FÅTÖLJ, 1800-tal.

Ben med trissor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 787