Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Glas
Bruksglas
VAS, glas, art-deco, 1900-talets första hälft.
1897470. VAS, glas, art-deco, 1900-talets första hälft.
Höjd 18, diameter 15 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 18, diameter 15 cm.
Bruksskick.
Helsingborgs Auktionskammare
468