SOFFGRUPP, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

189726. SOFFGRUPP, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

Stomme i valnöt. Dunplymåer.
Soffans längd 189 cm.

Bruksslitage, smärre repor och märken, tygband lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i valnöt. Dunplymåer.
Soffans längd 189 cm.

Antal besök: 701