1 st cylinderformad burk med lock, "CAROLUS XI" Stämplar CGH, H9. Höjd 9.5 cm, insats i trä och plast
1 st bägare stämplad TESI, Y8, höjd 7.5 cm
1 st kopp stämplad GAB D8, höjd 6 cm
1 st bägare otydlig stämpel, kattfot, X8, höjd 4.5 cm
1 st kopp, stämplad GAB, E8, höjd 5 cm.
Total vikt 228 g.
monogram, slitage.
Total vikt 228 g.
monogram, slitage.