Silver 5 dlr, vikt 228 g.

Silver 5 dlr, vikt 228 g.
1896774. Silver 5 dlr, vikt 228 g.

1 st cylinderformad burk med lock, "CAROLUS XI" Stämplar CGH, H9. Höjd 9.5 cm, insats i trä och plast
1 st bägare stämplad TESI, Y8, höjd 7.5 cm
1 st kopp stämplad GAB D8, höjd 6 cm
1 st bägare otydlig stämpel, kattfot, X8, höjd 4.5 cm
1 st kopp, stämplad GAB, E8, höjd 5 cm.
Total vikt 228 g.

monogram, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 228 g.

monogram, slitage.

Antal besök: 481