BORDSLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, signerad RD 1304, 1900-talets första hälft.

189664. BORDSLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, signerad RD 1304, 1900-talets första hälft.

Blå glasmassa. Höjd med skäm 51 cm.

Bruksslitage, smuts, fläckar på skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 801