GERTRUD LÖNEGREN. Fat, stengods, rörstrand, 1930-tal.

189626. GERTRUD LÖNEGREN. Fat, stengods, rörstrand, 1930-tal.

Diam 13,5 cm.

smärre slitage.

Gertrud Lönegren (1905–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam 13,5 cm.

smärre slitage.

Gertrud Lönegren (1905–1970)

Antal besök: 728