BORDSLAMPA, LampGustaf AB, 2000-tal.

1896072. BORDSLAMPA, LampGustaf AB, 2000-tal.

Patinerad metall och konstmassa. Kupa av glas med inneslutna luftbubblor. Höjd ca 53 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 724