PARTI GLAS, 5 delar, bland annat Göran Wärff och Ingeborg Lundin.

189576. PARTI GLAS, 5 delar, bland annat Göran Wärff och Ingeborg Lundin.

Vas, twistad, G Wärff Kosta Boda 48924.
Skålvas, rund, slipad dekor,Ingeborg Lundin Orrefors.
Skål samt vas, "Corona" Lars Hellsten Orrefors.
Skål "Belle" Jan Johansson Orrefors.
Höjd ca 8,5 - 28 cm.
.

Bruksslitage, enstaka repor.
Mikronagg på vas G Wärff.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 8,5 - 28 cm.
.

Bruksslitage, enstaka repor.
Mikronagg på vas G Wärff.

Antal besök: 987