Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
KERAMIK, 8 delar, jasperware, Wedgwood, England samt VAS och SKRIN PÅ BEN, ej stämplade.
189574. KERAMIK, 8 delar, jasperware, Wedgwood, England samt VAS och SKRIN PÅ BEN, ej stämplade.
Höjd ca. 2-25 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 2-25 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 308