Blykristall smörfat, det där. 1930.

1895258. Blykristall smörfat, det där. 1930.

Mått: h. 14 cm. B. 20 cm T. 15 cm.

Åldersanpassat skick med tecken på slitage, enstaka små nagg, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 332