KARL TIRÉN. Fjällandskap, akvarell, signerad 1923.

189517. KARL TIRÉN. Fjällandskap, akvarell, signerad 1923.

35 x 50 cm.

ej examinerad ur ram.

Karl Tirén (1869–1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 50 cm.

ej examinerad ur ram.

Karl Tirén (1869–1955)

Antal besök: 1 196