STRINGHYLLA, golvmodell, 1950/ 60-tal.

1894997. STRINGHYLLA, golvmodell, 1950/ 60-tal.

Höjd, 105 cm.
Bredd, ca 80 cm.
Djup, ca 38 cm.

Hyllplan med repor, fläckar, fanerskador.
Stomme med smärre färgbortfall, smuts, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 105 cm.
Bredd, ca 80 cm.
Djup, ca 38 cm.

Antal besök: 2 748