FICKUR, 2 st, silver, bl.a. Cylindre, tidigt 1900-tal.

189497. FICKUR, 2 st, silver, bl.a. Cylindre, tidigt 1900-tal.

Cylindre, 10 rubis, diameter 47 mm, vikt 80 gram. Nyckeldragare, diameter 49,3 mm, vikt 84 gram.

Slitage. Repiga glas. Nyckeldragare med en visare lös. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 067