HOLLÄNDISCHER MEISTER DES 20. JH. Olja på duk, nere till höger. oläslig sig. och dat. 1905.

189493. HOLLÄNDISCHER MEISTER DES 20. JH. Olja på duk, nere till höger. oläslig sig. och dat. 1905.

”Bonde”, skildring av en kvinnlig bonde som bär trä på en skogsstig. Åtgärder 52cm x 35cm ram.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

Auktionshaus Demessieur
Antal besök: 733