OIVA TOIKKA. Glasfåglar, 2 st.

1894866. OIVA TOIKKA. Glasfåglar, 2 st.

Signerade o Toikka, Iittala, den större daterad 1996, längd 12 resp 32cm.

Oiva Toikka (1931–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oiva Toikka (1931–2019)

Antal besök: 929