BORD MED TIDNINGSHYLLA i string. 1900-talets senare hälft.

189483. BORD MED TIDNINGSHYLLA i string. 1900-talets senare hälft.

Bord i teakfanér med tidningshylla i plastöverdragen ståltråd, stringhylla och mässingsskodda bordsfötter
Höjd 44,5 cm
Längd 55 cm
Bredd 45 cm.

Bruksslitage med repor och avskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44,5 cm
Längd 55 cm
Bredd 45 cm.

Antal besök: 2 314