NILS KÖLARE. färglitografi, komposition, signerad.

189444. NILS KÖLARE. färglitografi, komposition, signerad.

Ca 46 x 37 cm.

Nils Kölare (1930–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 46 x 37 cm.

Nils Kölare (1930–2007)

Antal besök: 1 178