VARDAGSRUMSBORD, vitmålat, Karl Johanstil, 1900-talets första hälft.

189394. VARDAGSRUMSBORD, vitmålat, Karl Johanstil, 1900-talets första hälft.

Står på trissor.
Höjd 67 cm. Längd 140 cm (inkl. klaffar). Bredd 65 cm.

Renoverat och kompletterat. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Står på trissor.

Antal besök: 362