STÅBORD, med marmorskiva, svartlackerat underrede.

1893924. STÅBORD, med marmorskiva, svartlackerat underrede.

Höjd ca 91,5 80 x 80 cm.

Bruksslitage, skivan med nagg i ena hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 91,5 80 x 80 cm.

Antal besök: 476