FÅTÖLJER, 1 par, "Bowie", Claesson, Koivisto, Rune, för David design, 2000-tal.

189383. FÅTÖLJER, 1 par, "Bowie", Claesson, Koivisto, Rune, för David design, 2000-tal.

Formpressad ek. Dynor i ljusgrått tyg.

Smärre stötmärken och mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 547